Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika
Natáčení a výroba videaPronájem videotechnikyKamerový jeřáb pronájem

Kamerový jeřáb pronájem

VÍCE INFORMACÍ TÝKAJÍCÍCH SE NATÁČENÍ A VÝROBY VIDEA, KLIPŮ, REKLAM,PRONÁJMU VIDEOTECHNIKY, VIDEOKAMERY SONY FS700 S MNOŽSTVÍM PŘÍSLUŠENSTVÍ, STEADICAMU, SVĚTEL A KAMEROVÉHO JEŘÁBU NAJDETE NA NAŠICH STRÁNKÁCH WWW.FOTKY-CELEBRITY.CZ.

Nabízíme velice výhodně pronájem kamerového jeřábu včetně operátora a ostřiče s variabilní čistou délkou ramene dle požadavku 2 m, 4 m a 7 m na stativu s výškou 120 - 200 cm, maximální výška dosahu kamery cca 8 m. Cena pronájmu kamerového jeřábu je včetně dálkově ovládané videohlavy s ostřením a zoomováním pro všechny typy fotoaparátů, kamer RED, SONY, CANON, atd. Kamerový jeřáb přivezeme na místo, sestavíme, po natáčení odvezeme. Naše půjčovna videotechniky nabízí k pronájmu videotechniku za bezkonkurenční ceny ve výhodných sadách, jako například videokamera Sony NEX-FS700 + sada objektivů + kamerový jeřáb 2 až 7 metrů + otočná videohlava + OLED true HD monitor + baterie a karty.

Sdělte nám Vaše požadavky na tel. 777011119 a obratem Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. Zvýhodněné ceny i pro neplátce DPH.

Ceny pronájmu videotechniky a filmové techniky jsou individuální, k pronájmu super slow motion kamery Sony NEX-FS700 nebo kamerového jeřábu nabízíme ve výhodných setech k dispozici spoustu vybavení zdarma. Špičkový zkušený kameraman, operátor kamerového jeřábu, ostřič a Steadicam operátor k dipozici.

Naše půjčovna videotechniky nabízí pronájem špičkové digitální cinema Super 35mm slow motion 4k ready videokamery Sony NEX-FS700 včetně množství příslušenství za bezkonkurenční ceny ve výhodných sadách s další filmovou technikou, jako například:
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + Steadicam + OLED true HD monitor + světla + baterie a karty
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + RIG Edelkrone + OLED true HD monitor + světla + baterie a karty
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + kamerový jeřáb 2 až 7 metrů + otočná videohlava + OLED true HD monitor + baterie a karty
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + OLED true HD monitor + kamerový pojezd (slider) + fluidní videohlava + světla + baterie a karty


Výhoda našeho variabilního kamerového jeřábu je v možnosti umístění na kolejnice a využití jako dlouhého kamerového pojezdu s pohybem nejen vpřed a vzad, ale současně ramenem nahoru a dolu a samozřejmě dalším pohybem hlavou. Nejedná se o čínský nekvalitní roztřepaný kamerový jeřáb pro lehké fotoaparáty, ale kvalitně provedený stabilní JIB s nosností kamery do 18 kg.

Zavolejte si o individuální cenovou nabídku. Ceny závisí na délce natáčení, vícenákladech, lokacích a náročnosti natáčení. Velice výhodné jsou ceny v setech, např. jeřáb+super slow motion kamera SONY NEX-FS700+příslušenství.

Dosažitelná výška jeřábu dle stativu při úhlu 60° až 7 metrů
Délku ramene sestavíme dle požadavku zákazníka.
Kamerový jeřáb pronajímáme včetně operátora a ostřiče. 
Joystickem dálkově ovládaná otočná videohlava 360° s ostřením a zoomováním pro digitální fotoaparáty, filmové kamery RED, SONY, CANON, atd. 
Videosignál je přenášen prostřednictvím HDMI kabelu do špičkového 7,7'' OLED HD monitoru.
Nosnost videohlavy: 18 kg

Kamerový jeřáb lze umístit na kamerový pojezd (kolejnice) a dokonale využít výhody kombinace kamerového jeřábu a kamerové jízdy.

SEZNAM FILMOVÉ TECHNIKY K PRONÁJMU NAJDETE ZDE.

Doporučujeme:
solární kosmetikasamoopalovací nástřikprodej soláriíbio kosmetikapřírodní kosmetikakrémy do soláriapronájem Sony NEX-FS700kolagenová soláriavertikální soláriakrémy po opalovánísoláriasolária prodejopalovací krémy do soláriasolární kosmetika eshopkrémy do solária eshopkolagenáriumkrémy na rucehydratační krémyUV trubice do soláriatělová kosmetikaopalovací krém do solária,

Naše videostudio a videoprodukce provádí kompletní výrobu videa, natáčení videa, reklam, videoklipů, natáčení slow motion záběrů, střih videa, editaci videa, letecké natáčení a letecké fotografování. Dále provádíme focení portrétů, focení modelek, akcí, koncertů, focení přehlídek, kompletní úpravy fotek a retušování fotoografií. K dispozici je špičkový zkušený  kameraman, kamerový technik a fotograf. K dispozici máme vlastní sedmimetrový kamerový jeřáb a kompletní špičkovou videotechniku, netlačí nás čas za pronájem videotechniky. Naše půjčovna videokamer a půjčovna videotechniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700 s objektivy, rigem a příslušenstvím,  pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu, RGB LED PAR reflekrory s ovládacím pultem a LED světla k pronájmu, slider a kamerovou jízdu.

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária