Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika
Mikrodermabraze

Mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metodou odstranění jemných vrásek, jizviček, strií a celkové regenerace a omlazení pleti.  Koncovka přístroje, která je ve styku s kůží, je pokryta diamantovými mikrokrystalky. Její součástí je odsávací systém, který vytváří v místě styku s kůží vakuum a které ji tak udržuje během ošetření „přisátou“ ke kůži.
Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. V kombinaci zvyšuje účinnost dalších ošetření, která mohou bezprostředně následovat. Diamantová mikrodermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami i rozšířenými póry. Zjemní jizvy hypertrofické, po akné či neštovicích. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie. Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací, která nastartuje růst nových, zdravých kožních buněk odolných vůči vnějším vlivům. Vrátíme tak biologický čas pokožky zpět a zpomalíme její další stárnutí. Největší zájem o tento zákrok mají osoby s lehčími a déle přetrvávajícími formami akné, mastnějším typem pleti, rozšířenými póry, drobnými jizvičkami, míliemi (krupičkami), či s projevy stárnoucí pleti spojené s drobnými vráskami a pigmentacemi.


Výsledným efektem mikrodermabraze je:

• patrné zjemnění kožního reliéfu (zlepšení stavu vrásek)
• korekce jizviček po akné,
• redukce povrchových pigmentací,
• barvné zrovnoměrnění pleti
• vyčištění a stažení rozšířených pórů.
• celkově je kůže viditelně „oživena“.

Mikrodermabrazi doporučujeme provádět nejlépe 1x měsíčně. Pro dosažení komplexní účinnosti této metody doporučujeme absolvovat cca 4-5 zákroků. Další opakování záleží na vůli a chuti klienta – není nijak omezeno. V nejbližších 7 dnech je nezbytné se vyhnout přímému slunečnímu záření. Mikrodermabrazi by neměly podstupovat osoby s nediagnostikovaným poškozením kůže, herpes simplex, virovými bradavicemi, s těžšími formami akné, aktivní rosaceou nebo jinými onemocněními.

Ceník diamantové mikrodermabraze:

k vybranému kosmetickému ošetření : +200,- Kč ( 15 min)

samostaně s přípravky Payot: 900,- Kč
Doba: 30min

samostatne s pripravky Eminence: 1000,- Kc

Doba: 30min

(povrchové čištění,
mikrodermabrazi, příslušné sérum a krém)

Podkategorie

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze
Diamantová mikrodermabraze

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária