Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika
Kosmetika Eminence

Kosmetika Eminence

 Pro milovniky prirody je tu pro vas nachystana organicka kosmetika Eminence, ktera ma nejen skvele vysledky na pleti, ale jeji vune vas zavede do uzasneho klidu a harmonie.

KOSMETICKÁ PÉČE, VÝŽIVA A RELAXACE PRO VAŠI PLET S PŘÍRODNÍ ORGANICKOU KOSMETIKOU EMINENCE:  Eminence spa osetreni  zahrnuje odliceni obliceje i dekoltu, peeling -behem jeho pusobeni vas ceka prijemna masaz hlavy, detoxikacni maska spojena s masazi pazi a rukou, uprava oboci, cisteni pleti ultrazvukovou spachtli, maska dle typu pleti spojena se specialni Eminence masazi, ktera vasi plet rozzari a zapracuje vyzivne slozky masky, serum, krem, osetreni rtu.

Doba: 80min/ 1900Kc

 Nechte svoji plet hyckat a rozmazlovat dotekem prirody...

 

PRODUKTY ÉMINENCE

 

V Maďarsku dohlíží na bio kvalitu produkce, a to včetně kosmetických přípravků, certifikační organizace Biokontroll. Výrobci musejí vyhovět ucelené řadě podmínek. Produkt získává označení „bio“, pokud 95 % v něm obsažných surovin pochází z ekologické produkce. Výrobci navíc musejí splňovat přísné požadavky v oblasti výrobních procesů, technologií i složení a nesmějí používat škodlivé látky ani chemikálie.

 

Certifikované bioprodukty Éminence obsahují nejméně 95 % surovin v bio kvalitě, což je čtyřikrát až pětkrát více, než požadují jiné světové certifikační orgány. Kromě toho je společnost Éminence jediným výrobcem kosmetiky v Maďarsku, která je držitelem jak certifikátů vydávaných organizací Biokontroll tak i Demeter.

 

Suroviny z farem putují do moderních sterilních laboratoří vybavených špičkovými technologiemi, kde jsou zpracovávány ručně. Masovou výrobu v Éminence zkrátka nenadejte. Suroviny se nejprve omyjí a nasekají, šťáva s dužinou bohatou na vitamíny se poté nalije do lahví, které se uloží do šetrné pasterizační lázně. Zpracování neprobíhá za použití vysokých teplot nebo hydrogenačních procesů, aby byl zachován vysoký obsah živin i účinek přírodních surovin. Po úpravě a smíchání všech těchto neuvěřitelně čerstvých a přírodních ingrediencí se výslednou směsí ručně a s velkou pečlivostí plní jednotlivé nádobky a kelímky. S certifikáty splňujícími nejvyšší standardy, s jedinečnými postupy pěstování surovin i samotné výroby vám kosmetické přípravky značky Éminence nabízejí vskutku pozoruhodný zážitek.

 

Éminence nabízí širokou řadu více než 100 specializo­vaných masek, ovocných čistících mlék, krémů, bylinných sér a péčí o tělo pro všechny typy pleti, včetně mastné, problematické, citlivé, stárnoucí a suché pleti. Složení je bohaté na bioflavonoidy, ester-C a fytoestrogeny účinné v boji proti akné, hormonální nerovnováze, vráskám a ztrátě vitality.

 

Kombinace bylin, ovoce a termální vody přináší tajemství krásy už 50 let.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária