Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Fotografie divadlo Modeláž nehtů
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika

Kosmetika Brno


Potřebujete zapomenout na každodenní starosti, které se víc a víc projevují na stavu vaší pleti? Udělejte si radost a najděte chvilku času jen pro sebe a nechte se hýčkat luxusní francouzskou kosmetikou Payot, která vám vratí pružnost a jas do pleti. Vybrat si můžete z široké škály procedur, kde hlavním a nejúčinějším prvkem je dobře provedená masáž obličeje a dekoltu a pro ty náročnější speciální Dr. Payot masáž, po které si nebudete přát aby někdy skončila.

Stav a vizáž vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového vzhledu. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví a věku, proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat kosmetiku vhodnou právě pro váš typ pleti. Ačkoliv je pleť dostatečně pružná aby odolala opotřebování, na zralejší pleti se rychleji projeví nemoc, dietní chyby, nedostatek cvičení, spánku nebo vliv pracovního prostředí. Pokožka plní mnohem více funkcí než jen hezký obal. Hraje nejen důležitou roli v pochodech uvnitř těla, ale chrání nás před škodlivými vlivy okolního prostředí. Čím pěstěnější pleť, tím krásněji vypadá nalíčená tvář. Starostlivá kosmetická péče je absolutní nezbytností nejen pro všechny ženy, které se rády a často líčí.

Správné čištění pleti a používání vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky, epidermis. Ať používáte jakoukoli kosmetiku, klíčem k dosažení uspokojivých výsledků je pravidelná kosmetická péče, která vyhovuje Vašemu typu pleti a životnímu stylu. Vyhradit si hodinu jen pro sebe je jedním z životních potěšení a profesionální péče v kosmetickém salónu je tak uklidňující, že Váš obličej po jejím absolvování vypadá vždy lépe.

KOSMETIKA PAYOT
je značka, kterou v roce 1927 vytvořila lékařka Nadia Payot. Se svými zkušenostmi způsobila doslova převrat ve světě kosmetiky a lázeňství. Zdravá tvář a zdravé tělo se projevuje na kůži, Nadia Payot vytvořila masáž o 42 tazích. Výrobky Payot jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Payot, jiný pohled na krásu
» Diagnóza a recepis Jako lékař, který vyplňuje po prohlídce předpis, také náš recept je založený na diagnóze analyzující faktory, které ovlivňují náš životní styl. Tento základní postup určí stav pleti a optimální použití našich přípravků pro maximální účinky a viditelné výsledky.

Filosofie a specifické know-how
Zjištěním, že proces stárnutí těla je díky každodennímu pohybu pomalejší než stárnutí obličeje, Dr. Nadia Payot sestavila specifické pohyby, které používala v kosmetickém salónu. Technika 42 modelážních tahů kombinovaná s výrobky optimalizuje účinky péče o krásu – to je bioterapie.

Ženské smysly
Payot vyvinul multisenzorickou péči o krásu jako zdroj potěšení a spokojenosti, která působí
- delikátností parfemací
- hedvábností textur
- symbolikou barev

Špičkové centrum vývoje technologií

Naše vývojové oddělení spojuje zdroje výzkumu a vývoje tak, aby
- zaručil kvalitu nových přípravků
- aby se výzkumem stále rozvíjel
- aby poskytoval podporu výrobě

Náš tým je sestavený z profesionálů včetně chemiků, chemických inženýrů, farmaceutů a také biologů, dermatologů a fyzioterapeutů. Naše expertízy získáváme z komplexní informační sítě zahrnující univerzity, kongresy, publikace, patenty, významné konzultanty,
studie trhu, analýzy trendů a informace týkající se legislativy. Naši vědci a kosmetičtí experti zůstávají věrni principům Dr. Nadi Payot. Byliny, rostliny a minerály, ryzí zdroje života, jsou pilíři našeho výzkumu a jsou zdroji ingrediencí v našich výrobcích. Biologické a fyziologické účinky doprovázené aktivními látkami jsou tím, co dělá naše výrobky čistě přírodními.

Kosmetika v Brně - designový kosmetický salon CAMIS na Pellicově 3b.
Fotogalerii kosmetického a nehtového studia najdete ZDE.

 

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária