Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika

Kosmetika Eminence

 

 Pro milovniky prirody je tu pro vas nachystana organicka kosmetika Eminence, ktera ma nejen skvele vysledky na pleti, ale jeji vune vas zavede do uzasneho klidu a harmonie.

 

KOSMETICKÁ PÉČE, VÝŽIVA A RELAXACE PRO VAŠI PLET S PŘÍRODNÍ ORGANICKOU KOSMETIKOU EMINENCE:  Eminence spa osetreni  zahrnuje odliceni obliceje i dekoltu, peeling -behem jeho pusobeni vas ceka prijemna masaz hlavy, detoxikacni maska spojena s masazi pazi a rukou, uprava oboci, cisteni pleti ultrazvukovou spachtli, maska dle typu pleti spojena se specialni Eminence masazi, ktera vasi plet rozzari a zapracuje vyzivne slozky masky, serum, krem, osetreni rtu.

Doba: 80min/ 1900Kc 

 Nechte svoji plet hyckat a rozmazlovat dotekem prirody...

 

Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care nabízí vskutku výjimečný zážitek díky oceňovaným a velmi účinným ekologickým a biodynamickým přípravkům, které jsou natolik přírodní, že můžete rozpoznat čerstvou ovocnou dužinu i semínka a cítit vůni aromatických bylin. Společnost Éminence, jež byla založena v Maďarsku v roce 1958, zosobňuje více než půlstoletí mistrovství bylinářů i jejich znalosti staletími osvědčených, nepřekonatelných omlazovacích technik.

 

Éminence je velmi hrdá na to, že její výrobky nejsou testovány na zvířatech a že nejsou vyráběny z nešetrných chemických látek, jako jsou parabeny, minerální oleje nebo sulfáty. Filosofie značky je velmi prostá a přirozená a odpovídá moderní potřebě nalézt přírodní řešení péče o pleť.

 

Éminence je aktivním členem asociace Organic Trade Association (OTA), jež sdružuje severoamerické společnosti působící v odvětví ekologického zemědělství. Éminence je pyšná na to, že může nabídnout produkty, které splňují náročné požadavky nejvýznamnějších světových certifikačních orgánů, jako např. Ministerstva zemědělství USA (USDA), Biokontroll a Demeter International. Při výrobě používáme nejekologičtější postupy, naše farma využívá energii ze solárních a větrných zdrojů a v dohledné budoucnosti plánujeme zavést do naší laboratoře i geotermální vytápění.

 

NAŠE PRODUKTY

 

Naši zákazníci okamžitě vidí i cítí rozdíl díky extrémně vysokému obsahu ovocných složek a tedy i velkému množství aktivních ingrediencí v kosmetických přípravcích značky Éminence. Vitamíny jsou obsaženy ve své nejpřirozenější a nejčerstvější podobě, čímž nabízejí dramatické výsledky, neboť semena, dužiny i slupky se vyznačují pozoruhodně silnými regenerativními a hojivými účinky, jež jim umí propůjčit jen příroda.

 

Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care je používána v nejpřednějších rezortech, lázních i salónech po celém světě ke zkrášlení obličejů hollywoodských hvězd, ale i dívek od vedle. Přijměte naše pozvání a vyzkoušejte si na vlastní kůži oceňovanou a na výsledky orientovanou řadu přípravků vyrobených z přírodních, biodynamických surovin v nejvyšší bio kvalitě a přesvědčte se, co Éminence může udělat pro vás!

 

8 DŮVODŮ

PROČ PRODUKTY ÉMINENCE PATŘÍ MEZI NEJKVALITNĚJŠÍ NA SVĚTĚ

 

Společnost Éminence je hrdá na to, že…

 

byla kosmetickými profesionály zvolena nejoblíbenější řadou pleťové kosmetiky a také jedničkou v účincích na pleť v odvětví přírodního a bio lázeňstvíje vítězem Best of the Best Consumer Choice Awards – ceny udělované nejlepším produktům na základě volby spotřebitelůbyla zvolena nejoblíbenější kosmetikou členy Mezinárodní lázeňské asociace (ISPA)její produkty neobsahují parabeny, laurylsíran sodný a jiné nešetrné chemické látkyje členem Organic Trade Association, jež sdružuje severoamerické společnosti působící v odvětví ekologického zemědělstvíje držitelem certifikátů udělených organizacemi Demeter International, Biokontroll, Ministerstvem zemědělství USA (USDA-Oregon Tilth a USDA-ASCO)je vítězem ceny Green Award za nejlepší ekologické praktiky v odvětvíjejí produkty jsou více než půl století vyráběny ručně, nejsou testovány na zvířatech a ani nejsou vyráběny masově

 

 

 

 

 

 

 

 Kosmetika v Brně - designový kosmetický salon CAMIS na Pellicově 3b.
Fotogalerii kosmetického a nehtového studia najdete ZDE.

 

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária