Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika

Kosmetika Payot

KOSMETIKA PAYOT je značka, kterou v roce 1927 vytvořila lékařka Nadia Payot. Se svými zkušenostmi způsobila doslova převrat ve světě kosmetiky a lázeňství. Zdravá tvář a zdravé tělo se projevuje na kůži, Nadia Payot vytvořila masáž o 42 tazích. Výrobky Payot jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Payot, jiný pohled na krásu
» Diagnóza a recepis Jako lékař, který vyplňuje po prohlídce předpis, také náš recept je založený na diagnóze analyzující faktory, které ovlivňují náš životní styl. Tento základní postup určí stav pleti a optimální použití našich přípravků pro maximální účinky a viditelné výsledky.

Filosofie a specifické know-how
Zjištěním, že proces stárnutí těla je díky každodennímu pohybu pomalejší než stárnutí obličeje, Dr. Nadia Payot sestavila specifické pohyby, které používala v kosmetickém salónu. Technika 42 modelážních tahů kombinovaná s výrobky optimalizuje účinky péče o krásu – to je bioterapie.

Ženské smysly
Payot vyvinul multisenzorickou péči o krásu jako zdroj potěšení a spokojenosti, která působí
- delikátností parfemací
- hedvábností textur
- symbolikou barev

Špičkové centrum vývoje technologií

Naše vývojové oddělení spojuje zdroje výzkumu a vývoje tak, aby
- zaručil kvalitu nových přípravků
- aby se výzkumem stále rozvíjel
- aby poskytoval podporu výrobě

Náš tým je sestavený z profesionálů včetně chemiků, chemických inženýrů, farmaceutů a také biologů, dermatologů a fyzioterapeutů. Naše expertízy získáváme z komplexní informační sítě zahrnující univerzity, kongresy, publikace, patenty, významné konzultanty,
studie trhu, analýzy trendů a informace týkající se legislativy. Naši vědci a kosmetičtí experti zůstávají věrni principům Dr. Nadi Payot. Byliny, rostliny a minerály, ryzí zdroje života, jsou pilíři našeho výzkumu a jsou zdroji ingrediencí v našich výrobcích. Biologické a fyziologické účinky doprovázené aktivními látkami jsou tím, co dělá naše výrobky čistě přírodními.

Kosmetika v Brně - designový kosmetický salon CAMIS na Pellicově 3b.
Fotogalerii kosmetického a nehtového studia najdete ZDE.

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária