Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika

Líčení a vizáž

Stává se Vám, že se líčíte rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak?

Ráda Vám poradím od jednoduššího až po složité, moderní líčení. Pomohu s výběrem, poradím a budete sami mile překvapeni, jaký vliv má na Vaše image ta správná volba. Často se vyplácí, nechat se vidět očima toho druhého a dát si odborně poradit. Mějme na paměti, že i velmi krásný člověk dokáže špatným výběrem oblečení, účesu či špatnými doplňky mnoho pokazit. A naopak průměrně hezký člověk dokáže-li vše správně sladit a odhadnout, může být krásný.

DENNÍ LÍČENÍ - by mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelný.

VEČERNÍ LÍČENÍ - nebo líčení pro méně časté příležitosti (svatby, setkání, večírky atd.), by mělo být opravdu dokonalé líčení a může být o něco sytější než líčení denní. Večerní líčení se ladí do barev večerní róby, tak aby vše bylo dokonale zkombinováno, ale nepůsobilo
přemrštěně. Kdy jindy vyzkoušet výrazné líčení než právě večer? Nebojte se experimentovat, na večer si toho můžete dovolit více..

SVATEBNÍ LÍČENÍ
by mělo být především takové, abyste se v něm cítila dobře mělo by vydržet všechny nástrahy výjimečného dne plného emocí mělo by ladit s barvou vlasů, s účesem a třeba i s barvou okvětních lístků na svatební kytici. Nevěsta může být něžně romantická, přirozeně zářivá anebo odvážně rockerská - záleží na Vaší představě. Zde najdete další informace pro svatební líčení.

FOTO MAKE-UP - líčení na fotografii klade především důraz na podklad. Má úplně jiné zákonitosti, než běžné líčení. I špatně zvolené barvy mohou působit v kombinaci s pozadím, že vaše pleť bude působit unaveně, oči mohou být potlačeny a nevhodná barva rtěnky zabarví vaše zuby do žluta. Ukázky mého fotomakeupu najdete zde.

Kosmetika v Brně - designový kosmetický salon CAMIS na Pellicově 3b.
Fotogalerii kosmetického a nehtového studia najdete ZDE.
_______________________________________________________________________

Doporučujeme:
solární kosmetika, samoopalovací nástřik, prodej solárií, bio kosmetika, přírodní kosmetika, krémy do solária, pronájem Sony NEX-FS700

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária