Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Fotografie divadlo Modeláž nehtů
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika
Nehtové studio BrnoManikúra

Manikúra

Už vás přestali bavit gelové či akrylové nehty a nebo jste zjistila, že umělé nehty nejsou to pravé pro vás a chcete si vypěstovat krásné nehty vlastní, i za tu cenu, že jim musíte věnovat dostatečnou péči? Tak právě pro vás je vhodná přírodní manikúra Nail Tek, která vám pomůže tyto sny uskutečnit. Udělám vam diagnostiku nehtů a vyberu vhodné přípravky, které můžete i vy sama používat doma a podpořit zdravý růst nehtů.

Chcete-li mít jen přirozené, pečlivě upravené nehty, zvolte klasickou manikúru bez dodatečného zdobení a úprav, jen lehce přetřené bezbarvým lakem. Můžete také samozřejmě zvolit jednobarevný lak jako jednoduchý doplněk Vaší vizáže.

Manikúra Nail Tek

Hydratující a revizalizující manikura Nail TEK je unikátní proteinová receptura, která podporuje zdravý růst kořene a pomáhá při údržbě zdravých nehtů. Pro zdravý růst je důležitá pevnost a pružnost. Aby nehet byl pevný, musí být zdravý. Nehty se skládají z několika vrstev. Pokud o ně nepečujeme, pak se tyto vrstvy začnou odlupovat a nehty jsou měkké a slabé. S každým užitím Nail TEK proteinového regeneračního přípravku se tyto vrstvy spojují a Vaše nehty jsou tak posilovány a zpevňovány.

Důležité jsou tři funkce:

Výživa – RENEW (olejíček, obsahuje bílkoviny, vitamíny a je antibakteriální)

Zpevnění – Foundation ( podkladový lak, který vyplňuje nepatrné rýhy i jiné nerovnosti nehtů a současně léčí a posiluje přírodní nehet. Tato vrstva je speciální směsí zpevňovače, výživy, mikrovláken a přírodních vyrovnávačů, která zlepšuje přilnutí laku.)

Ochrana – Intensive Therapy ( zdravé nehty uchovává silné a chrání je, pomáhá slabým, měkkým a odlupujícím se nehtům, poskytuje speciální kůru tvrdým, suchým a lámavým nehtům – dodává jim přírodní vlhkost. Při každodenním užití pomáhá udržovat, chránit a zlepšovat nehty, posiluje a zpevňuje nehty. Dobré výsledky lze dosáhnout ve spolupráci, kdy používáte péči i doma. Pro maximální hydrataci pokožky slouží Pěnový peeling pokožky, který ji vyčistí (mořská sůl), vyživí (mořské řasy), zvláční (med), revitalizuje (eukaliptus). Neobsahuje oleje.

Hydratační krém uchovává vlhkost hluboko v pokožce a reaktivuje se s vodou. O několik hodin později si jednoduše opláchněte ruce, abyste pokožce dodali vlhkost. Je to revoluční vlastnost, tzv. vlhkost s pamětí. Obsahuje vitamin E, glycerrin, pentavitin, je antioxidační, hydratační.

Maska zvyšuje účinky krému, zlepšuje absorpci a maximalizuje zadržení vlhkosti ve spodních vrstvách pokožky. Při odstranění dochází zároveň i k peelingu pokožky a jejímu omlazení. Je stimulována tvorba nových kožních buněk. Obahuje výtažky z okurky, japonského zeleného čaje, glycerinu.

P-SHINE

Jde o čistě přírodní úpravu nehtů. Do nehtů se vpravuje speciální výživná pasta a pudr.

V pastě je obsažen včelí vosk, který je obohacen o křemičitan hliníku, vitamín A, E, H a provitamín B5, tyto přípravky mají schopnost nejen vyplnit všechny nerovnosti na nehtu, ale hlavně vytvořit na něm ochranný film, který má za úkol chránit nehet proti vnějším vlivům.

P-shine se používá na oživení zdravých nehtů, ale také jako léčebná kúra na lomivé křehké nehty nebo na nehty, které se třepí. Jelikož je principem P-Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 30ti dní doplňovat. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Lakování přírodních nehtů parmanentními UV laky O.P.I SOAK OFF nebo ORLY GELX

• ihned suché po aplikaci
• tenká výborně kryjící vrstva
• na nehtech vydrží až několik týdnů
• rychlá aplikace na přírodní i gelové nehty
• pro krátké i dlouhé nehty
• trendové i klasické barvy nebo čiré provedení
• pro manikúru i pedikúru
• jednoduchá domácí péče bez odrostů
• rychlé odstranění a obměna barvy (30 až 60 min)
• konec obavám z poškození laku
• úspora času i peněz

Parafínový zábal

Parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Vytvoří jemné rukavičky, které asi 10-15 min. předávají rukám teplo a vlhkost. Působí jako malá sauna a tím napomáhají otevírání pórů a pronikání účinných a výživných látek do pokožky. Kůže, která je před aplikací hrubá a suchá, se mění na kůži jemnou, hladkou a zvýrazní se její zdravý vzhled.

 CENÍK MANIKÚRY:
Základní manikúra: 400,- Kč ( zahrnuje diagnózu a úpravu nehtů, ošetření přípravky Nail Tek + lakování)
Kompletní manikúra: 600,- Kč (zahrnuje diagnózu a úpravu nehtů, peeling, masáž + výživné lakování produkty Nail Tek + lakování)
Permanentní lakování ORLY, OPI : 500,- Kč
Manikúra + P- Shine: 400 ,-Kč
Parafínový zábal na ruce: 250,- Kč

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária