Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Fotografie divadlo Modeláž nehtů
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika

Modeláž nehtů

V našem kosmetickém studiu vám nabízím metodu gelových a akrylových nehtů, která je vhodná zvlášť pro ženy, které se nechtějí každý den starat o své nehty a přitom je chtějí mít stále upravané. Po společné domluvě vybereme vhodnou délku nehtů, tvar a zdobení, tak, abyste se cítila vy sama dobře.

Každá žena bez ohledu na věk či profesi, by měla mít upravené nehty. Ruce jsou přece Vaší vizitkou, jsou vidět vždy a všude. Dopřejte si tedy pocit krásných a upravených rukou. Pokud Vám příroda nenadělila krásné nehty, pak je tady pro Vás modeláž nehtů a jejich úprava. Modeláž nehtů vypadá zcela přirozeně a zkrášluje Vaše ruce.

Gelové nehty

Jedna z možností nehtové modeláže jsou gelové nehty. Vynikají především tím, že jsou k nerozeznání od přírodních nehtů. Vytvrzují se v UV lampě gelem a proto jsou vhodné i pro alergiky. Několik horních vrstev gelu zaručuje trvanlivost, pružnost, lesk a přirozenost. Nehty můžeme zdobit klasickou francouzskou manikůrou, razítkami, kamínky nebo  jakoukoliv malůvkou. Doporučené doplnění po 2-3 týdnech.

Akrylové nehty

Další technikou v nehtové modeláži jsou Akrylové nehty. Vyznačují se větší tvrdostí, jsou vhodnější pro větší zátěž rukou. I tak nehty působí přirozeným dojmem. Akryl se nanáší v jedné vrstvě a nechává se zaschnout. Při modeláži akrylových nehtů nepoužíváme UV lampu. Techniky zdobení jsou stejné jako u nehtů gelových. Doporučené doplnění po 3-4 týdnech.

Jak žít s umělými nehty?

Jsou-li to Vaše první umělé nehty, rozhodně nedoporučuji délku která je delší než 2/3 Vašeho nehtového lůžka.I při běžné délce Vám bude chvilinku trvat, než si na silnější a těžší nehtíky přivyknete. Dále si budete muset zvyknout na určitou opatrnost. Nepleťte si Vaše nové gelové nehtíky s páčidlem, kleštičkami, lžící na boty či jinými nástroji...

1. Při velkém úklidu se saponáty radím používat gumové rukavice s bavlněnou vložkou
2. Naučte se brát předměty bříšky prstů, nikoliv špičkami nehtů
3. Dávejte si pozor při otevírání zásuvek, skříní a dveří - používejte spíše klouby prstů než nehty. Právě při těchto příležitostech se nehty můžou zlomit nejčastěji
4. Dalším rizikovým místem je auto- tankování, odstraňování námrazy, otevírání kufru, či kapoty...
5. Při stlaní používejte k zasunování prostěradla za matraci pravítko- já mám dobrou zkušenost s vařečkou
6. V mrazu noste teplé rukavice, protože může gel popraskat

Celková velikost plochy jednoho pulsu je 7,5cm2 (3 x 2,5 cm). Na jednotlivé části těla potřebujete jenom malé množství pulsů. Přibližný počet je: záda 220 pulsů, nohy 125 pulsů, linie bikin 14 pulsů, podpaží 8 pulsů, horní ret 4 pulsy.

Nejčastějším použitím IPL (pulsního světla) je epilace. Pokožka reaguje na světlo pozitivně, proto dochází také k omlazení ošetřené pokožky jejímu zpevnění a vyhlazování vrásek díky stimulaci podkožního kolagenu.

Ošetření se provádí přístrojem i-Pulse™, který na rozdíl od dalších přístrojů obsahuje 2 xenonové výbojky, někdy je nestrávně označován jako IPL Laser.

Lakování přírodních nehtů parmanentními UV laky O.P.I SOAK OFF nebo ORLY GELFX

• ihned suché po aplikaci
• tenká výborně kryjící vrstva
• na nehtech vydrží až několik týdnů
• rychlá aplikace na přírodní i gelové nehty
• pro krátké i dlouhé nehty
• trendové i klasické barvy nebo čiré provedení
• pro manikúru i pedikúru
• jednoduchá domácí péče bez odrostů
• rychlé odstranění a obměna barvy (30 až 60 min)
• konec obavám z poškození laku
• úspora času i peněz

Parafínový zábal

Parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Vytvoří jemné rukavičky, které asi 10-15 min. Předávají rukám teplo a vlhkost. Působí jako malá sauna a tím napomáhají otevírání pórů a pronikání účinných a výživných látek do pokožky. Kůže, která je před aplikací hrubá a suchá, se mění na kůži jemnou, hladkou a zvýrazní se její zdravý vzhled.

Ceník modeláže nehtů:

Modelace gelem: 850 ,- Kč
Doplnění gelu: 600,- Kč
Oprava nehtu v rámci doplnění: 30,- Kč
Oprava nehtu mimo doplnění: 100,- Kč
Odstranění nehtů v rámci doplnění: 250,- Kč
Odstranění nehtů mimo doplnění: 400,- Kč
Glitrová, barevná, bílá francie: zdarma
Zdobení nálepky, kamínky: 5,- Kč / kus
Permanentní lakování ORLY, OPI: 500,- Kč


Kosmetika v Brně - designový kosmetický salon CAMIS na Pellicově 3b.
Fotogalerii kosmetického a nehtového studia najdete ZDE.

Doporučujeme:
solární kosmetika, samoopalovací nástřik, prodej solárií, bio kosmetika, přírodní kosmetika, krémy do solária, pronájem Sony NEX-FS700

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária