Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Kosmetika Payot
Fotografie lidé Kosmetika Brno
Reklamní fotografie Manikúra
Lifestyle fotografie Líčení a vizáž
Fotografie portréty Biokosmetika
Líčení a vizážistikaSvatební líčení

Svatební líčení

Svatební den je pro spoustu žen tím nejdůležitějším dnem v životě. Jak si zajistíte, abyste v tento den vypadala co nejlépe? Není nic jednoduššího než se svěřit do rukou profesionála a domluvit si zkoušku, při které vybereme a vyzkoušíme nejvhodnější líčení. Neriskujete tak nepříjemné překvapení ve svatební den.

Obecných pravidel pro líčení a česání je možná několik desítek či stovek, lidí je však mnoho milionů. Co z toho vyplývá? Je jasné, že každý je jiný, proto naprosto nejdůležitější pravidlo je každému se přizpůsobit dle individuálních požadavků a potřeb, neexistuje žádný univerzální svatební make-up.

Je mnoho důvodů, proč pro Vaši svatbu využít profesionálů:

1) JISTOTA - nechcete si přece nechat zkazit tento jedinečný den amatérským výkonem kamarádky, ať již za fotoaparátem nebo při stylingu a vizáži, co je to několik korun navíc ve srovnání se vzpomínkou nad nádhernými fotografiemi na celý život. Zvláště pak neobjektivní kamarádka bývá bohužel občas tou nejhorší variantou, i když nejlevnější.

2) STRES - Každá nevěsta by se měla nechat v tento den hýčkat a dopřát si komfort pouze pro sebe. Jistě jste mnohokrát slyšeli o předsvatebním stresu, ale věřte, že až nastanou vaše přípravy, budete to prožívat daleko intenzivněji než jste si představovala. Vizážistka vám samozřejmě dobře poradí, ale také ušetří zbytečný stres a zpříjemní přípravy.

3) PODCENĚNÍ - bývá nejčastějším problémem. Některé ženy si bohužel myslí, že nalíčit se není žádný problém. Nejenže je svatební líčení (nemluvě o fotomakeupu) naprosto něco jiného než denní líčení, ale především naprostá většina žen nerozumí ani běžnému dennímu líčení a často mají na sebe neobjektivní pohled. Z tohoto důvodu je velice důležitý odstup a zkušenosti profesionála, který má za cíl vám co nejlépe poradit. Amatéři vůbec netuší, že svatební líčení musí být částečně i fotomakeup, a s tím má zkušenosti kromě modelek a vizážistek opravdu málokdo.

4) KVALITA - pokud nejste sama odbornice, je naprosto vyloučeno, abyste se nalíčila sama nebo amatérem ve srovnatelné kvalitě s profesionálem 

5) CENA - ve srovnání s celkovými náklady na svatbu je cena za líčení naprosto zanedbatelná, přitom se jedná o jednu z nejdůležitějších věcí, bez které nebudete mít nejen dobrý pocit, ale především ani dobré fotografie.

 

Ukázky svatebního líčení:

Všechny fotografie kategorie: Svatební líčení

Prodej solárií

Solární kosmetika

Krémy do solária